A Vagyonkezelő Kőbánya szolgálatában

A Vagyonkezelő Kőbánya szolgálatában #34: Nyári munkák

· PT10M33S

Összefoglaló

Somlyódy Csaba alpolgármester interjúban nyilatkozott a Kőbányai Vagyonkezelő Zrt. irányításával zajló nyári munkákról.

Röviden

Műsor
A Vagyonkezelő Kőbánya szolgálatában
Megjelenés
2025. 06. 27.
Hossz
11 perc
Témák
nyári munkák

Ebben az epizódban

Egyebek mellett a Kőbányai Vagyonkezelő Zrt. irányításával zajló nyári munkákról is nyilatkozott Somlyódy Csaba alpolgármester a vele készült interjúban.

Említett entitások

Témák

  • nyári munkák

Személyek

  • Somlyódy Csaba

Szervezetek, cégek

  • Kőbányai Vagyonkezelő Zrt.

Hallgasd meg

Gyakori kérdések erről az epizódról: „A Vagyonkezelő Kőbánya szolgálatában #34: Nyári munkák”

Miről szól ez az epizód: „A Vagyonkezelő Kőbánya szolgálatában #34: Nyári munkák”?

Somlyódy Csaba alpolgármester interjúban nyilatkozott a Kőbányai Vagyonkezelő Zrt. irányításával zajló nyári munkákról. Az epizód a A Vagyonkezelő Kőbánya szolgálatában című magyar podcast egyik adása, megjelenés: 2025. 06. 27..

Milyen témákat érint ez az epizód: „A Vagyonkezelő Kőbánya szolgálatában #34: Nyári munkák”?

Fő témái: nyári munkák.

Mikor jelent meg és milyen hosszú ez az epizód: „A Vagyonkezelő Kőbánya szolgálatában #34: Nyári munkák”?

Megjelenés: 2025. 06. 27.. Hossz: 11 perc. Az epizód a Podiverzumon hallgatható meg: https://podiverzum.hu/podcast/a-vagyonkezelo-kobanya-szolgalataban/a-vagyonkezelo-kobanya-szolgalataban-34-nyari-munkak-b3596993

Több epizód a A Vagyonkezelő Kőbánya szolgálatában-ből