Alley-oop #366: A LEGJOBB HATODIK EMBEREK
· PT1H52M31SÖsszefoglaló
Az Alley-oop 366. epizódja az MVP-mustrát tárgyalja Jayson Tatum visszatérésével. Az adás a szerb és szlovén sztárokra, valamint a liga legjobb hatodik embereire fókuszál, mint például Sheppard, Hardaway Jr., Johnson, Reid és Stewart. Megemlítik Drexler és KJ mezének…
Röviden
- Műsor
- Alley-oop
- Megjelenés
- 2026. 03. 09.
- Hossz
- 1 óra 53 perc
- Szereplők, említett nevek
- Tőrös Balázs, Szaniszló Csaba, Jayson Tatum, Hardaway Jr.
- Témák
- mvp, best sixth man
Ebben az epizódban
Jön a hónap elején megszokott MVP-mustra.
Szerb és szlovén sztárok színjátéka.
A liga legjobb hatodik emberei, egy-két csavarral: Sheppard, Hardaway Jr., Johnson, Reid és Stewart.
Két legendás játékos mezét vonultatták vissza 25 éves: Drexler és KJ.
Említett entitások
Témák
- mvp
- best sixth man
Személyek
Hallgasd meg
Gyakori kérdések erről az epizódról: „Alley-oop #366: A LEGJOBB HATODIK EMBEREK”
Miről szól ez az epizód: „Alley-oop #366: A LEGJOBB HATODIK EMBEREK”?
Az Alley-oop 366. epizódja az MVP-mustrát tárgyalja Jayson Tatum visszatérésével. Az adás a szerb és szlovén sztárokra, valamint a liga legjobb hatodik embereire fókuszál, mint például Sheppard, Hardaway Jr., Johnson, Reid és Stewart. Megemlítik Drexler és KJ mezének… Az epizód a Alley-oop című magyar podcast egyik adása, megjelenés: 2026. 03. 09..
Kik szerepelnek vagy kiket említenek ebben az epizódban: „Alley-oop #366: A LEGJOBB HATODIK EMBEREK”?
Az epizódban a következő nevek szerepelnek vagy hangzanak el: Tőrös Balázs, Szaniszló Csaba, Jayson Tatum, Hardaway Jr..
Milyen témákat érint ez az epizód: „Alley-oop #366: A LEGJOBB HATODIK EMBEREK”?
Fő témái: mvp, best sixth man.
Mikor jelent meg és milyen hosszú ez az epizód: „Alley-oop #366: A LEGJOBB HATODIK EMBEREK”?
Megjelenés: 2026. 03. 09.. Hossz: 1 óra 53 perc. Az epizód a Podiverzumon hallgatható meg: https://podiverzum.hu/podcast/alley-oop-3/alley-oop-366-a-legjobb-hatodik-emberek-2
Több epizód a Alley-oop-ből
- Alley-oop #380: BEHOZHATATLAN A KNICKS ELŐNYE?
A New York Knicks 3-1-re vezet a San Antonio Spurs ellen a 2026-os NBA döntő negyedik mérkőzése után. Csabi és Bazska megvitatták a finálé tanulságait, valamint szóba kerültek áti…
- Alley-oop #379: IDEGENBEN IS NYERNI TUD A KNICKS A DÖNTŐBEN
A kínai Li-Ninggel írt alá elképesztő szerződést Curry. Elhunyt Rick Adelman, aki korábban döntőbe jutott a Blazers élén. Sean Sweeney lett az Orlando Magic új vezetőedzője. Az ad…
- Alley-oop #378: KI ÁLLÍTJA MEG A SPURST?
Az Alley-oop #378. adásában a kosárlabda-rajongók a New York Knicks nagydöntőbe jutását, a Spurs és a Thunder párharcát, az All-NBA csapatokat, az Év Edzője díjat, valamint Adam S…
- Alley-oop #377: KNICKS-HENGER és WEMBY-TERROR
Shai Gilgeous-Alexander ismét MVP. Jason Kiddet elküldték a Dallas Maverickstől, Steve Kerr új szerződést kapott a Golden State Warriorstól, és Jamahl Mosleyt a New Orleans Pelica…
- Alley-oop #376: VÉGE A JAMES-KORSZAKNAK LA-BEN?
Az Alley-oop #376 podcast az NBA rájátszás második körének küzdelmeit, a Draft Lottery kimenetelét, a Washington Wizards, Chicago Bulls és Indiana Pacers helyzetét, valamint a Kni…
- Alley-oop #375: WEMBY TÖRTÉNELMET ÍR
Zsivera Gáborral elemzik az NBA második körének párharcait, az első kör kiesőit és a csapatok jövőjét. Szóba kerülnek a Celtics, Sixers, Knicks, és a Raptors teljesítményei, valam…
- Alley-oop #374: PÁRATLANUL IZGALMAS AZ ELSŐ KÖR!
Csabi és Bazska az első körös playoff-drámát tárgyalja, ahol hat párharcban is hatodik meccset játszanak. Elemzik a Cunningham és a Pistons, a Philly és Embiid, valamint a Sixers,…
- Alley-oop #373: LEBRON PAPÁVAL IS NYER A LAKERS
Kornél és Bazska a vendégek a podcastban, ahol Taylor Jenkins kinevezését tárgyalják a Bucks élére. Ezt követően részletesen elemzik az NBA rájátszásának összes párharcát. Külön k…
- Alley-oop #372: INDUL A PLAYOFF!
Ebben az epizódban a play-in első körének eseményeit és a rájátszás előtti kérdéseket tárgyalják.
- Alley-oop #371: KI JUT BE A PLAYOFFBA?
A "Alley-oop" podcast e heti adásában Bazska, Csabi és Kornél a kosárlabda rájátszásba jutásával foglalkoznak. Megvitatják Doc Rivers távozását Milwaukee-ból és Doug Christie mara…
Hasonló epizódok más magyar podcastokból
- Alley-oop #366: A Top 5 hatodik ember — Alley-oop
Az Alley-oop ezen epizódjában a hónap eleji MVP-mustra, Jayson Tatum visszatérése, szerb és szlovén sztárok játéka kerül terítékre. Szó esik még a liga legjobb hatodik embereiről,…
- Alley-oop #366: A LEGJOBB HATODIK EMBEREK — Csaba banya's podcast
Ebben az epizódban a hónap eleji MVP-mustra keretében szó esik Jayson Tatum visszatéréséről és a szerb, szlovén sztárok színjátékáról. Tárgyalják a liga legjobb hatodik embereit,…
- 929. rész: Konfdöntők Overreaction, NBA-díjak — Keleten-Nyugaton Podcast
A Keleten-Nyugaton Podcast 929. részében Gáborral átbeszélték a konferenciadöntők állását és érdekességeit, majd kiosztották a díjakat.
- Capitani | Egri Viktor — TT Extra
Tibor és Egri Viktor, a Digi Sport riportere, megvitatják az Eb-selejtezőket, különös tekintettel a magyar és olasz válogatottra, valamint Brazíliára. Az adásban szó esik a magyar…
- And1 NBA Podcast #148 // Minden idők legjobb... vol.2. — And1 NBA Podcast
Az And1 NBA Podcast 148. epizódjában a modernkori mítoszokról, a játékosok besorolásáról és a GOAT-vitáról beszélgetnek. Szó esik Mark Jacksonról és a kosárlabdázók önbizalmáról i…
- Sebzett vadak ellen kezd a Fradi – mit várunk az Európa-Ligától?│HajráZöldek 38 — HajráZöldek
A HajráZöldek 38. epizódja a Ferencváros Európa-Liga főtáblájára való bejutását tárgyalja, beleértve az Anderlecht és a Tottenham elleni mérkőzéseket. Az adásban Bogdán Ádám, Béke…
- #74.: Évad- és tippjátékértékelő (2026. április) — Utehoki Podcast
A Utehoki Podcast #74. adásában a műsorvezetők, Bence és Freddy értékelik az elmúlt szezont, a csapat kispadján történt változásokat, valamint a szezon eleji tippjátékot. Az adásb…
- 112. rész - A magyarok görbe tükre — Tripla-dupla Podcast
A Tripla-dupla Podcast 112. epizódja a magyar kosárlabda aktuális helyzetét elemzi, különös tekintettel a Falco és az Olaj mérkőzéseire, valamint a bajnoki hétvégére. Szó esik a 2…