Jó estét, Vajdaság

Jó estét, Vajdaság - 2026.02.24.

· PT2H50M5S

Összefoglaló

A Jó estét, Vajdaság egy szórakoztató műsor, amely hétről hétre más tematikával jelentkezik. Tudományos érdekességek, Vajdaság történelmi nevezetességei, divat, lakberendezés és egészséges életmód is terítékre kerül.

Röviden

Műsor
Jó estét, Vajdaság
Megjelenés
2026. 02. 24.
Hossz
2 óra 50 perc
Témák
science, history, fashion, interior design, healthy lifestyle

Ebben az epizódban

A Jó estét, Vajdaság szórakoztató műsorunkban hétről hétre más és más tematikával jelentkezünk.

Műsorokat szentelünk a nagyvilág friss tudományos érdekességeinek, Vajdaság történelmi nevezetességeinek, de a divatnak, a lakberendezésnek és az egészséges életmódnak is.

Említett entitások

Témák

Hallgasd meg

Gyakori kérdések erről az epizódról: „Jó estét, Vajdaság - 2026.02.24.”

Miről szól ez az epizód: „Jó estét, Vajdaság - 2026.02.24.”?

A Jó estét, Vajdaság egy szórakoztató műsor, amely hétről hétre más tematikával jelentkezik. Tudományos érdekességek, Vajdaság történelmi nevezetességei, divat, lakberendezés és egészséges életmód is terítékre kerül. Az epizód a Jó estét, Vajdaság című magyar podcast egyik adása, megjelenés: 2026. 02. 24..

Milyen témákat érint ez az epizód: „Jó estét, Vajdaság - 2026.02.24.”?

Fő témái: science, history, fashion, interior design, healthy lifestyle.

Mikor jelent meg és milyen hosszú ez az epizód: „Jó estét, Vajdaság - 2026.02.24.”?

Megjelenés: 2026. 02. 24.. Hossz: 2 óra 50 perc. Az epizód a Podiverzumon hallgatható meg: https://podiverzum.hu/podcast/jo-estet-vajdasag/jo-estet-vajdasag-2026-02-24-ag107287

Több epizód a Jó estét, Vajdaság-ből

  • Jó estét, Vajdaság - 2026.05.26.

    A Jó estét, Vajdaság egy szórakoztató műsor, amely hetente más tematikával jelentkezik, tudományos érdekességeket, vajdasági történelmi nevezetességeket, divatot, lakberendezést é…

  • Jó estét, Vajdaság - 2026.04.28.

    A Jó estét, Vajdaság egy szórakoztató műsor, amely hetente más témát dolgoz fel, mint például tudományos érdekességek, Vajdaság történelmi nevezetességei, divat, lakberendezés és…

  • Jó estét, Vajdaság - 2026.04.14.

    A Jó estét, Vajdaság ezen epizódja a tudományos érdekességek, Vajdaság történelmi nevezetességei, a divat, a lakberendezés és az egészséges életmód témakörét járja körül.

  • Jó estét, Vajdaság - 2026.03.31.

    A Jó estét, Vajdaság egy szórakoztató műsor, amely hétről hétre különböző tematikákkal jelentkezik, mint például a tudomány, Vajdaság történelme, divat, lakberendezés és egészsége…

  • Jó estét, Vajdaság - 2026.03.10.

    A Jó estét, Vajdaság ezen epizódja tudományos érdekességeket, Vajdaság történelmi nevezetességeit, divatot, lakberendezést és egészséges életmódot mutat be.

  • Jó estét, Vajdaság - 2026.02.10.

    A Jó estét, Vajdaság heti műsorában különböző témákat dolgoz fel, mint például a tudományos érdekességek, Vajdaság történelmi nevezetességei, a divat, a lakberendezés és az egészs…

  • Jó estét, Vajdaság - 2026.01.27.

    A Jó estét, Vajdaság szórakoztató műsor a tudományos érdekességek, Vajdaság történelmi nevezetességei, a divat, lakberendezés és az egészséges életmód témakörében jelentkezik.

  • Jó estét, Vajdaság - 2026.01.13.

    A Jó estét, Vajdaság című szórakoztató műsor hétről hétre más tematikával jelentkezik. Az epizódok tudományos érdekességekkel, Vajdaság történelmi nevezetességeivel, divattal, lak…

  • Jó estét, Vajdaság - 2026.01.06.

    A Jó estét, Vajdaság című szórakoztató műsor ezen epizódja a tudomány, Vajdaság történelmi nevezetességei, divat, lakberendezés és egészséges életmód témaköröket öleli fel.

  • Jó estét, Vajdaság - 2025.12.30.

    A Jó estét, Vajdaság szórakoztató műsor, amely hétről hétre más tematikával jelentkezik. Tudományos érdekességeket, Vajdaság történelmi nevezetességeit, divatot, lakberendezést és…

Hasonló epizódok más magyar podcastokból