Kecskeméti Baptista Gyülekezet
2025.01.01. Újévi Istentisztelet (Papp Géza)
· PT1H44M5SÖsszefoglaló
Papp Géza újévi istentiszteletet tart a Kecskeméti Baptista Gyülekezetben.
Papp Géza újévi istentiszteletet tart a Kecskeméti Baptista Gyülekezetben.
Említett entitások
Személyek
- Papp Géza
Szervezetek, cégek
- Kecskeméti Baptista Gyülekezet
Hallgasd meg
Több epizód a Kecskeméti Baptista Gyülekezet-ből
- 2026.03.29. Virágvasárnap, ünnep, tömeg, nyomor (Pálfi Sándor)
Pálfi Sándor beszél Virágvasárnap, ünnep, tömeg és nyomor témákról a Kecskeméti Baptista Gyülekezet adásában.
- 2026.03.01. Testvériség - Mit akarsz hogy cselekedjem? (Kaszala István)
Kaszala István prédikációja a "Testvériség - Mit akarsz hogy cselekedjem?" címmel elhangzott a Kecskeméti Baptista Gyülekezetben.
- 2026.02.08. Házaspárok - Mit akarsz hogy cselekedjem? (Kaszala István)
Kaszala István a Kecskeméti Baptista Gyülekezet podcastjában, a "Mit akarsz hogy cselekedjem?" című epizódban szól a házaspárokhoz.
- 2026.02.01. Tiszteld apádat és anyádat - Mit akarsz, hogy cselekedjem? (Balog Előd)
Balog Előd gondolatait hallhatjuk a Kecskeméti Baptista Gyülekezetből, a "Tiszteld apádat és anyádat - Mit akarsz, hogy cselekedjem?" címmel.
- 2026.01.25. Áron vétettetek meg - Mit akarsz, hogy cselekedjem? (Révész László)
Révész László előadásában a "Áron vétettetek meg - Mit akarsz, hogy cselekedjem?" című epizódot tárgyalja a Kecskeméti Baptista Gyülekezet.
- 2026.01.18. Mit akarsz, hogy cselekedjem? - Szeresd (Kaszala István)
Kaszala István igehirdetését hallhatjuk a "Mit akarsz, hogy cselekedjem?" címmel, a "Szeresd" sorozat részeként a Kecskeméti Baptista Gyülekezetből.
- 2026.01.11. Mit akarsz, hogy cselekedjem? - Ima (Tóth Krisztián)
Tóth Krisztián imáról szóló elmélkedését hallhatja a Kecskeméti Baptista Gyülekezet 2026. január 11-i adásában.
- 2026.01.04. Isten fordított gondolatai (Kaszala István)
Kaszala István a Kecskeméti Baptista Gyülekezetben tartott prédikációt "Isten fordított gondolatai" címmel.
- 2026.01.01. IDŐ - A kegyelem hullámai az időben (Tamasi József)
Tamasi József előadásában Az IDŐ című epizód a kegyelem hullámait elemzi az idő múlásával. A Kecskeméti Baptista Gyülekezet podcastjében.
- 2025.12.28. Valóban Isten fia vagy (Pálfi Sándor)
Pálfi Sándor igehirdetése a Kecskeméti Baptista Gyülekezetben a "Valóban Isten fia vagy" címmel.
Hasonló epizódok más magyar podcastokból
- Újévi Istentisztelet | 2024-01-01 — Szentendrei Baptista Gyülekezet
Horváth Zsolt igehirdető beszédet mond az újévi istentiszteleten a Szentendrei Baptista Gyülekezetben 2024. január 1-jén.
- 2025.01.05. - Hamar Dávid - Jézus Pantokrátor — Agóra Nyugati
Hamar Dávid tart istentiszteletet, melynek címe "Jézus Pantokrátor". Az adás egy vasárnapi istentiszteletet tartalmaz, amely 2025. január 05-én hangzott el.
- Meláth Attila - Óévi Istentisztelet (2024.12.31.) — Váci Baptista Gyülekezet
Az év utolsó napján tartott istentiszteleten Meláth Attila evangéliumot hirdetett. Az igehirdetés János evangéliuma 7. részének 1-9. verseire épült, Jézusnak a zsidókhoz és a test…
- Óévi Istentisztelet — Budafoki Baptista Gyülekezet
Ez az epizód a Budafoki Baptista Gyülekezet 2021. december 31-i óévi istentiszteletét tartalmazza, ahol Papp János és Halász Attila igehirdetők szolgáltak.
- Újévi fogadalom • Erdődi Péter • 2024.12.28. — Adventista Ráckeve
Erdődi Péter újévi fogadalomról szóló gondolatait osztja meg a Hetednapi Adventista Egyház Ráckevei Gyülekezetének istentiszteletén.
- 2024.12.25. - Selyem József - Karácsonyi Istentisztelet — Békevár Baptista Gyülekezet - Tanítások
Selyem József tartotta a karácsonyi istentiszteletet a Békevár Baptista Gyülekezetben. Ez a 2024. december 25-i tanítás felvétele.
- Kiss János: Erőd felett való út — Debreceni Baptista
Kiss János igehirdetése az újév alkalmából, elhangzott a Debreceni Baptista gyülekezetben 2023. január 1-jén. A téma Erőd felett való út.
- Határozzuk el, hogy Isten félelmében éljük meg az új esztendőt is - 2Pét 3:8-13 — Békéscsabai Baptista Gyülekezet
Kürti Kálmán igehirdetése a 2Pét 3:8-13 alapján, mely az új esztendő Isten félelmében való megéléséről szól. Elhangzott 2024. január 1-jén délután.