Polyák Gábor: Remélem, Magyar Péternek van B terve is – Kultúrtáj
Orbán Viktornak már nincs elég hatalma ahhoz sem, hogy az oligarcháktól pénzt szerezzen. Azt hittem, hogy a lopott pénzből visszaforgatnak majd a propagandamédia eltartására, de úgy látszik, minden fillérre szükségük van – mondta Polyák Gábor, jogász, kommunikációs szakember, az ELTE intézetigazgatója és a Mérték Médiaelemző Műhely vezetője a Kultúrtáj június 17-i adásában. – Miért vesztette el a fiatalokat Orbán Viktor és miért nem foglalkozik most az idősekkel? – Orbán Viktorral megújulhat a Fidesz, vagy a DK sorsa vár rájuk? – Orbán Balázs és az MCC bukása – Kell-e szolidaritást vállalni a kirúgott propagandistákkal? – Hogyan alakítja át a közmédiát a Tisza? – Hogyan lehet megszabadulni a korrupció kultúrájától? – Miért lehet veszélyes Sulyok Tamás Magyar Péterre? – Hogyan váltható le végleg a NER? Szerkesztő, műsorvezető: Ficsor Benedek. Megjelent a Vidéki Prókátor könyve👉 https://bit.ly/4vy2lo5 György Zsombor szocioregénye, a Társbérlet, már megvásárolható: 👉 https://hang.hu/tarsberlet Nézzen körül webshopunkban, vásároljon könyveink, ajándéktárgyaink közül: 👉 https://hang.hu/webshop Legyen a Magyar Hang előfizetője: 👉 https://hang.hu/elofizetes ❗️Kérjük, járuljon hozzá a Magyar Hang szerkesztőségének munkájához és a szabad magyar kritikus sajtó megmaradásához! Donably:👉 https://www.donably.com/magyar-hang Paypal: 👉 https://bit.ly/2RjYnBE Bankszámla: 👉 Alhambra-Press Kft. 11702036-20724120