A jövő hangjai - generációk találkozása
A jövő hangjai - generációk találkozása (2024. július 19., péntek 14:00)
· PT47M50SÖsszefoglaló
Margetin István pályakezdő íróval, a Fiatal Írók Szövetségének prózaműhelyesével a fiatal szerzők lehetőségeiről és kihívásairól esik szó. A beszélgetés az írói pálya nehézségeit járja körül, különösen a kezdő alkotók szemszögéből.
Ebben az epizódban
A 2024. április 19-ei adás ismétlése: Gondolhatnánk, hogy írással foglalkozni egy egyszerű feladat.
Csak egy laptop - vagy toll és papír - kell hozzá, és persze rengeteg idő.
A gyakorlatban természetesen ez ennél bonyolultabb, még az úgynevezett befutott szerzők számára is, hát még ha az ember éppen csak rálép erre az útra.
Margetin István, pályakezdő író, Fiatal Írók Szövetségének prózaműhelyese volt az adás vendége, akivel alaposan körbejártuk a fiatal szerzők lehetőségeit és kihí
Említett entitások
Szervezetek, cégek
- Fiatal Írók Szövetségének
Hallgasd meg
Több epizód a A jövő hangjai - generációk találkozása-ből
- A jövő hangjai - generációk találkozása (2025. október 03., péntek 14:00)
A "A jövő hangjai - generációk találkozása" című adás generációk közötti párbeszédet és tapasztalatcserét helyez középpontba. Az epizód a különböző korosztályok nézőpontjait, kihí…
- A jövő hangjai - generációk találkozása (2025. október 03., péntek 14:00)
Ez az epizód a generációk találkozásáról szól, melynek címe "A jövő hangjai".
- A jövő hangjai - generációk találkozása (2025. szeptember 26., péntek 14:00)
Ez az epizód a "A jövő hangjai - generációk találkozása" című műsor része. A cím "A jövő hangjai - generációk találkozása" és 2025. szeptember 26-án, pénteken 14:00-kor került adá…
- A jövő hangjai - generációk találkozása (2025. szeptember 26., péntek 14:00)
Ebben az epizódban generációk találkoznak, hogy megvitassák a jövőt. Az adás 2025. szeptember 26-án, pénteken 14:00-kor lesz. A beszélgetés a jövő hangjait kutatja.
- A jövő hangjai - generációk találkozása (2025. szeptember 19., péntek 14:00)
Ez az epizód a "A jövő hangjai - generációk találkozása" című műsor része. A műsor a generációk találkozásával foglalkozik.
- A jövő hangjai - generációk találkozása (2025. szeptember 19., péntek 14:00)
A "A jövő hangjai - generációk találkozása" című epizód a jövőbeli technológiai és társadalmi trendekről szól, különös tekintettel a mesterséges intelligencia, a fenntarthatóság é…
- A jövő hangjai - generációk találkozása (2025. szeptember 12., péntek 14:00)
A műsor címe „A jövő hangjai - generációk találkozása”. A leírás nem áll rendelkezésre, ezért az összefoglaló és a kinyert entitások általánosak. A tartalom várhatóan generációk k…
- A jövő hangjai - generációk találkozása (2025. szeptember 12., péntek 14:00)
Ez az epizód a "A jövő hangjai - generációk találkozása" című műsor része. Tartalma generációk találkozásáról szól.
- A jövő hangjai - generációk találkozása (2025. szeptember 05., péntek 14:00)
A "A jövő hangjai" című podcastban "A jövő hangjai - generációk találkozása" címmel jelent meg egy epizód.
- A jövő hangjai - generációk találkozása (2025. szeptember 05., péntek 14:00)
Az "A jövő hangjai - generációk találkozása" című adás a generációk közötti párbeszédet és tapasztalatcserét helyezi középpontba. Az epizód betekintést nyújt a különböző korosztál…
Hasonló epizódok más magyar podcastokból
- A jövő hangjai - generációk találkozása (2025. július 04., péntek 14:00) — A jövő hangjai - generációk találkozása
Ez az epizód a "A jövő hangjai - generációk találkozása" címet viseli. A részletes leírása nem áll rendelkezésre.
- Vidékről a budapesti luxusingatlanok világába – A 21 éves győztes fiú története | Erdős Milán és S. Miller András a Sláger KULT - ban — Sláger FM
Az epizódban Erdős Milán ingatlanszakértő, építészmérnök hallgatóval beszélgetnek a budapesti ingatlanpiacról, különös tekintettel a luxusingatlanokra és a Duna-parti újépítésű la…
- A magánember Mészáros Lőrinc adománya — Puzsér Róbert
Puzsér Róbert podcastjében Horváth Oszkár és Csízi Ágnes Mészáros Lőrinc adományáról beszélget. A műsor címe: A magánember Mészáros Lőrinc adománya.
- Magyarok százezrei cipekednek órákig, hogy inni tudjanak - Péntek Reggel #36 — Partizán
Az epizód a magyarországi vízszegénységgel foglalkozik. Papp Gergely a Pad Alapítványtól és Homoki Andrea a Víz Koalíciótól a témáról beszélget Szurovecz Illéssel.
- Időben (VTV) - 2026. május 14. — Márki-Zay Péter
Márki-Zay Péter a 2026-os választásokra való felkészülésről, a Mindenki Magyarországa Néppárt programjáról, a kampányfinanszírozásról és Hódmezővásárhelyen elért eredményekről bes…
- Az EnergiaVilág 2026. május 25-i adása — Energiavilág - InfoRádió - Infostart.hu
Az Energiavilág című műsor 2026. május 25-i adásában egy új, gázmeghajtású kompresszor üzembe helyezéséről Zsanán, a Földalatti Gáztárolóban, valamint tetőcserépre szerelt napelem…
- Újra hódít a bakelit - A fiatalok Európába menekülnek dolgozni? - Mégis marad a HO - Hírszemle #196 — Minner Podcast
Ebben a hírszemle epizódban az amerikai bakelit eladások növekedéséről, az amerikai Z generáció európai munkavállalási tendenciáiról, és a home office helyzetéről van szó, összeve…
- Kihallgatták a Tisza önkéntesét; Grazi lövöldözés; Delegáció vagy mentő? | Önkényes Mérvadó #1043 — Szélsőközép
Az Önkényes Mérvadó ezen epizódja a Tisza programfelelősének kihallgatásával, egy grazi iskolai lövöldözéssel és egy szirénázó mentővel foglalkozik, ami diplomáciai delegációként…