Concorde Podcast

A szexualitás digitalizációja

· PT22S

Összefoglaló

A Concorde Podcast ezen epizódja a szexualitás digitalizációját tárgyalja. Az adásban Jónap Richárd és Benke Vali Leria szexuálpszichológus beszélgetnek arról, hogyan változtatta meg az internetkorszak az ismerkedést és a párkapcsolati kommunikációt.

Ebben az epizódban

A digitalizáció az elmúlt három évtizedben fenekestül forgatta fel az emberi élet szinte minden területét.

Nem kivétel ez alól a szexualitás sem, teljesen más ma többek között az ismerkedés, a randizás, maga a párkapcsolat és az azon belüli kommunikáció struktúrája.

Mégis nagyon ritkán beszélünk arról, hogy az életünknek ezen a nagyon fontos területén mekkora változást hozott az internetkorszak, a mobiltelefonok elterjedése és a közösségi média térhódítása.

A Concorde Podcast ma ennek a témának megy utána, Jónap Richárd vendége Benke Vali Leria, szexuálpszichológus.

Olvass minden nap a világ történéseiről egy Concorde-os szemüvegén keresztül: https://www.concordeblog.hu/ Kövess bennünket minden csatornánkon: https://www.linkedin.com/company/concordecsoport/ https://www.instagram.com/concordecsoport/ https://www.facebook.com/concorde/ https://www.youtube.com/@concorde_csoport Bármi, ami a műsorban elhangzik az az abban résztvevők magánvéleményét tükrözi.

A műsor szórakoztató jelleggel készült, annak tartalma nem minősül befektetési tanácsadásnak és befektetési döntések alapjául sem kíván szolgálni.

A Concorde munkatársai a műsorban elhangzó értékpapírokban és befektetési eszközökben pozíciókkal rendelkezhetnek.

A műsorban elhangzott adatok, előrejelzések és információk pontosságával és teljességével kapcsolatban a Concorde, illetve a műsor készítői felelősséget nem vállalnak.

A Concorde Podcast a Concorde Értékpapír Zrt. szellemi tulajdona.

Említett entitások

Témák

  • szexualitás digitalizációja
  • ismerkedés
  • párkapcsolati kommunikáció

Személyek

  • Benke Vali Leria

Hallgasd meg

Több epizód a Concorde Podcast-ből

  • Tőkepiaci háború és béke

    A Concorde Podcast ezen adása a geopolitikai feszültségek és a prudens befektetési stratégiák kapcsolatát vizsgálja. Kezdve az iráni helyzettel és a Hormuzi-szoros körüli konflikt…

  • Concorde Podcast+: Bipoláris mánia

    A Concorde Podcast ezen epizódja a magyar gazdaság és a globális pénzpiacok aktuális trendjeit elemzi. Szó esik a forint árfolyamáról, a magyar kötvénypiacról, az AI-iparágban tap…

  • ladies, liquor, LEVERAGE
  • Concorde Podcast+: Telefoninfláció?

    A forint támogatását célzó költségvetési javulás ellenére a gázáremelkedés fékezi az árfolyamot. Kína olajfelhasználása hatékonyabbá válik, míg a kereskedelmet az AI iránti igény…

  • Lesz-e elég áramunk?

    A Concorde Podcast e heti adása a globális és magyarországi villamosenergia-fogyasztás, termelés és szállítás kérdéseit tárgyalja. Különös figyelmet kap az adatközpontok által gen…

  • Concorde Podcast+: A víz az Úr

    A forint az euróval szemben 360 és 365 között stabilizálódott az elmúlt másfél év erősödése után. Jelentős devizapiaci mozgások figyelhetők meg a dollár-jen párban, ami évtizedes…

  • Okozhat-e függőséget az utazás?

    Az utazásfüggőség kérdését vizsgálja a Concorde Podcast legújabb adása. A turizmus növekvő gazdasági szerepét, az utazás megkönnyebbülését a fapados járatok és online foglalási pl…

  • Concorde Podcast+: Részvénypiaci Squid Game

    A Concorde Podcast e heti adásában a makrogazdasági trendek és a tőzsdei mozgások kerülnek terítékre. Megbeszélésre kerül a forint jelenlegi helyzete, az USA és Irán közötti konfl…

  • Ér optimistának lenni

    A Concorde Elemzés elkészítette 2026 második félévére vonatkozó kilátásait. Az adásban Samu János, Bukta Gábor és Jónap Richárd elemzik a hátralévő hónapok lehetőségeit és kockáza…

  • Concorde Podcast+: Amerikában nem osztanak ezüstérmet

    Az euró árfolyama ismét erősödött a forinthoz képest, eltüntetve az április 13-a óta tartó erősödést. A japán jen várhatóan nagyobb volatilitást mutat majd. A chipszektor és a szo…

Hasonló epizódok más magyar podcastokból