LEAK.

Török égés és német feltámadás l LEAK VB’26 - E03

Még párszor kellett volna próbálkozni a tizenhatoson kívülről… A mikrofonokat és podcast keverőnket a Relacart és az AV365.hu biztosította. Témák: 📌 Lehet még sírni egy ideig az ivószünetnek csúfolt, a meccseket negyedekre felbontó újításon a világbajnokság alatt, de legalább az időhúzás ellen úgy tűnik valóban sikerült hatékonyan fellépni! A törököknek viszont két meccs alatt sem sikerült legalább egy gólt szerezniük, így hiába a 64 lövés, már két meccs után eldőlt, hogy elbúcsúzunk Arda Güleréktől. Emerson Faé, az elefántcsontparti szövetségi kapitány viszont olyan jól nyúlt bele a csapatába az előző meccshez képest, hogy az igencsak sebezhető németeknek egy kis szerencsére is szükségük volt, hogy az utolsó pillanatokban fordítani tudjanak ellenük. Belenyúlásra Carlo Ancelottinak is szüksége volt a brazil válogatottnál, ami Haiti ellen kétségtelenül jobb csapatdinamikákat eredményezett, de továbbra sem megnyugtató összességében Brazília játéka. Bezzeg az USA! Pochettino csapata Pulisic nélkül is produkált egy újabb igencsak meggyőző félidőt Ausztrália ellen, hogy a szünet után megnézzük, azért mégiscsak sebezhetőek ők is. Végül beszéltünk a Hollandia-Svédország meccsről is, amely taktikai szempontból eddig a leglátványosabban demonstrálta, hogy mennyire meg tud változtatni egy-egy meccset a félidők megszakítása. 🔗 Felületek, ahol követheted a műsort: WEBOLDALUNK: https://premierleak.hu/ TWITTER: https://x.com/leak_podcast FACEBOOK: https://www.facebook.com/leakpodcast/ INSTAGRAM: https://www.instagram.com/leak_podcast/ TIKTOK: https://www.tiktok.com/@leak_podcast 🙋‍♂️ És a szereplőket: PEET: https://www.facebook.com/peetknows MÁRK: https://www.facebook.com/profile.php?id=100086515513098 BENCE: https://www.facebook.com/valyibencez/

Hallgasd meg