Content Rumble podcast
Business & Finance
Content Rumble podcast — 126 epizód a Podiverzumon. Hallgasd online, böngészd a kereshető AI-összefoglalókat, az említett személyeket és témákat.
A műsorról
3 tartalomkészítő baráti beszélgetései a fotóiparról, videózásról, marketingről, a kreatív szakmáról és a pénzről. A mikrofonoknál, Csapó Gábor, Szabó Viktor és Szanyi Roland.
Epizódok
- Ezt teszi az AI a munkáddal | Content Rumble S06E17
Az AI tartalomgyártásra gyakorolt hatásait tárgyalja a Content Rumble podcast legújabb epizódja, melyben Szabó Viktorral elemzik a helyzetet. Megvizsgálják, hogy a mesterséges intelligencia technológiák, mint a YouTube AI Stúdió vagy a DaV…
- Work, Life, No balance update | Content Rumble S06E16
A Content Rumble podcast „Work, Life, No Balance” című adásában a teljes stáb friss információkkal tér vissza. Az elmúlt hónapok pletykáit és kérdéseit (Gábor eltűnése, Viktor költözése) tisztázzák, valamint megvitatják a külföldről hazajá…
- Eljött a mobilok ideje? | Content Rumble podcast S06E14
A Content Rumble podcast e heti adásában a mobil eszközökön való tartalomgyártás aktuális kérdéseit járják körül. A beszélgetés kitér arra, hogy mikor jött el ennek az ideje, és hogyan lehet hatékonyan a telefonos tartalmakra fókuszálni, k…
- Friss kamera és videó hírek | Content Rumble podcast S06E13
Míg itthon mindenki a választásra figyelt, a nagy kamera márkák sorra hozták ki az új termékeiket. A Content Rumble podcast összeszedte az elmúlt hetek legizgalmasabb megjelenéseit.
- Egy objektív mind felett? TAMRON Tamron 35-100 f/2.8 TESZT | Content Rumble podcast S06E12
Az új Tamron 35-100mm f/2.8 objektív tesztje a Content Rumble podcast legújabb epizódjában. Az objektívet kifejezetten profi munkára és eseményfotózásra tervezték, könnyű és kompakt kialakítású. A teszt során kipróbálták videóklipp forgatá…
- Milyen gépet vehetek használtan? | Content Rumble podcast S06E10
Az epizód azt vizsgálja, érdemes-e használt fényképezőgépet vásárolni 2026-ban, figyelembe véve a nagy márkák akcióit. Szó esik a különböző típusú gépekről, mint az m4/3, APSC és full frame modellekről.
- Milyen kamerát vegyek 2026-ban? | Content Rumble podcast S06E10
A Content Rumble podcast e heti adásában a kameravásárlás dilemmáit járják körül 2026-ra tekintve. Az adásban szó esik arról, hogy a mobiltelefonok fejlődése mellett vajon van-e még létjogosultsága a dedikált fényképezőgépeknek, illetve mi…
- Fotós és filmes MÉMEKRE reagáltunk | Content Rumble podcast S06E09
A Content Rumble podcast e heti epizódjában (S06E09) a műsorvezetők – Szabó Viktor és Szanyi Roland – ezúttal Gábor nélkül, a videós és vállalkozói oldalra fókuszálnak. Az epizódban az Instagram legdurvább bugyraiba merészkednek, vicces és…
- Az ígéret szép szó.... Szembenéztünk tavalyi énjeinkkel | Content Rumble podcast S06E08
A Content Rumble podcast S06E08 adásában a műsorvezetők 2025 évét zárják fotósként és tartalomgyártóként, a tavalyi év kudarcait, kiégését és rossz döntéseit felidézve. Szó esik az AI szerepéről a képválogatásban, a toxikus ügyfelek kiszűr…
- Szilveszteri különkiadás | Content Rumble podcast S06E07
Ebben a szilveszteri különkiadásban az Content Rumble podcast egy "AI vs. Valóság" játékkal, a Nikon Comedy Wildlife Awards legviccesebb állatfotóival, és az Amazon 2025-ös vásárlási toplistájának elemzésével zárja az évet.
- CANON R50 V | Content Rumble podcast S06E06
Ebben az epizódban a Canon R50 V, az idei év APSC sztárja kerül bemutatásra. A beszélgetés során felmerül a kérdés, hogy Roland lecseréli-e a SONY fényképezőgépeket a stúdiókban.
- Erre vártunk? SONY A7 V reakció | Content Rumble podcast S06E05
A Content Rumble podcast e heti epizódjában a műsorvezetők a Sony A7 V hivatalos bemutatóvideóját és magát az új fényképezőgépet vitatják meg. A stáb egy Sony A7 V tesztkészülék nélkül ül le, hogy megvitassák a gép specifikációit, amelyeke…
- Fotóztunk az R6 III-al | Content Rumble podcast S06E04
A Canon R6 Mark III tesztje a Content Rumble podcast S06E04 adásában. A műsorvezető Gábor és Roland a gép új szenzorát, AI fókuszát, videós képességeit (Open Gate, stabilizátor) és általános teljesítményét vizsgálja terepen, modellfotózáso…
- Hőna Dávid: Van kiút a videós stressz mellett az egésségtelen életmódból – Work-Life Balance egy produkciós cég élén! - Content Rumble Podcast S06E02
Hőna Dávid, profi operatőr, vágó és a HD Picture Studio vezetője volt a Content Rumble podcast vendége. Az epizód a teljesítményről, a munka és magánélet összeegyeztetésének kihívásairól, valamint az extrém elkötelezettségről szól. Dávid e…
- Első benyomásaink a NIKON ZR-ről: Kipróbáltuk! | Content Rumble podcast S06E01
A Content Rumble csapata Magyarországon elsők között tesztelte a Nikon és RED együttműködéséből született Nikon ZR kamerát. Az epizódban őszinte véleményeket osztanak meg a tesztről, a kamera teljesítményéről és a lehetséges piaci hatásair…
- Nikon ZR – A techno-románc, ami megrengeti a filmes világot | Content Rumble podcast S05E20
Az új Nikon Z kamerát mutatja be a Content Rumble podcast S05E20 adása, amely a Nikon és a RED első közös együttműködésének eredménye. Az epizódban a műsorvezetők (Csapó Gábor, Szabó Viktor, Szanyi Roland) értékelik a kamerát, összehasonlí…
- Az AI elpusztítja a kreatív szakmákat? - Vendégünk Kerek István | CRP S05E19
Kerek Istvánnal az AI kreatív szakmákra, társadalomra és mindennapokra gyakorolt hatásáról beszélgettek. Szó esett arról, milyen készségek segítenek eligazodni a gyorsan változó világban.
- Fotós árak 2025-ben | Content Rumble podcast S05E18
Az AI segítségével elemezték a 2025-ös magyarországi fotós szolgáltatások átlagárait, összehasonlítva azokat a korábbi évekkel. Megvizsgálták, mely fotós szakágak drágultak, és hol tapasztalható árcsökkenés, különös tekintettel a regionáli…
- Kamera akciók! Várjak/Vegyek? - Vasárnapi LIVE | Content Rumble podcast S05E17
A Content Rumble podcast e heti adásában a kamerák akcióit és árait veszik górcső alá a műsorvezetők. Megvizsgálják a jelenleg futó akciókat, különös tekintettel a Sony termékekre, mint például az A7 IV modell. Ezen felül tanácsot adnak, h…
- Halott az INSTA? | Content Rumble podcast S05E15
Az Instagram, mint fotómegosztó platform sorsát veszik górcső alá a Content Rumble podcast S05E15 epizódjában. A beszélgetés során szó esik arról, hogy a platform változásai hogyan befolyásolják a fotósokat és a tartalomgyártókat. Felmerül…
- Vasárnapi LIVE - Fotós WS körkép | Content Rumble podcast S05E14
A Content Rumble podcast S05E14 adásában a fotós workshopok fontosságát és a választás szempontjait vitatják meg. Gábor tapasztalatait osztja meg a különböző típusú képzésekről, kiemelve a gyakorlati tapasztalatok és az inspiráció szerzésé…
- 1 hét száműzetésben | Content Rumble podcast S05E12
Szabó Viktor, a Content Rumble podcast házigazdája egy hetes digitális detoxon vett részt a hegyekben. A kezdeményezés célja az volt, hogy kikapcsolódjon a digitális világból és a folyamatos információáradatból, hogy helyreállítsa szociáli…
- Social 2025 - Tartod a tempót? | Content Rumble podcast S05E11
Az adás a 2025-ös közösségi média trendeket vizsgálja, különös tekintettel a fotós szakmára. Megbeszélésre kerül, hogyan változtak a felhasználói szokások, és hol érdemes fotósként jelen lenni. Felmerül a kérdés, hogy mi tesz valakit jó fo…
- Telefonnal is lehetsz fotós? | Content Rumble podcast S05E10
Az új Content Rumble podcast epizódban a műsorvezetők, Csapó Gábor, Szabó Viktor és Szanyi Roland azt vitatják meg, hogyan mérkőznek meg a 2025-ös okostelefonok a "hagyományos" fényképezőgépekkel. Kiemelik, hogy a mobiltelefonok már olyan…
- Glamour fotósként 2025-ben? | Content Rumble podcast S05E09
A Content Rumble podcast e heti epizódjában a glamour fotózás témakörét járják körül. Az adásban szó esik a szükséges technikai felszerelésekről, tudásbeli követelményekről és az árazásról, különös tekintettel a külföldön dolgozó modellek…
- Fotós használtpiaci körkép | Content Rumble podcast S05E08
A Content Rumble podcast epizódja a használt fényképezőgépek piacát tekinti át, három árkategóriába sorolva a kínálatot. Megtudhatjuk, mit érdemes keresni 100e, 100e-200e és 200e feletti forintos áron.
- Tech hírek: összefoglaló a közelmúltból | Content Rumble podcast S05E07
A Content Rumble podcast e heti adásában technikai híreket foglalnak össze a közelmúltból. Főként fényképezőgépekkel és objektívekkel foglalkoznak, kitérve a Canon, Sony, Fuji és Nikon újdonságaira. Megemlítik a Canon R3, R1, R5 II és R gé…
- Ti küldtétek - képértékelő adás! | Content Rumble podcast S05E06
A Content Rumble podcast e heti adásában a tavalyi Glamour workshopon készült képeket értékelik ki a műsorvezetők. A fotókat szigorú szakmai szemmel nézik át, kitérve a pózolásra, vágásra és utómunkára. A hallgatók szavazatai alapján a leg…
- Az év esküvőfotósa 2024 | Content Rumble podcast CR S05E04
A Content Rumble podcast e heti adásában Győrfi-Bátori Péter és Vámos Csaba, két frissen díjazott esküvőfotós vendégeskedik. Megosztják élményeiket a díjátadókkal kapcsolatban, beleértve a CEWE Az Év Esküvőfotósa 2024 versenyt, ahol Péter…
- OM SYSTEM akták - Vendégünk: Polónyi István | Content Rumble podcast CR S05E03
Ez az epizód a Sony, Canon és Nikon fényképezőgépek összehasonlításával indul, kiemelve a Sony és a Canon közötti különbségeket. Polónyi István, az OM System képviselője vendégként érkezik, hogy megvitassák az OM System (korábban Olympus)…
- Ilyen volt nyári szezon? | Content Rumble podcast CR S05E01
A Content Rumble podcast ötödik évadának első epizódja egy kis nyárzáró adással indít, míg az interjús részekre várnak a hallgatók. Az évadnyitóban frissítik a helyszínt és a stúdiót, új terekkel, előadóteremmel, ahol márkák is bemutatkozn…
- Kamerateszt: A7 IV vs R6 II | Content Rumble podcast CR S04E26
A Content Rumble podcast e heti epizódjában a Sony A7 IV és a Canon R6 II kamerákat hasonlítják össze. A srácok megosztják tapasztalataikat a tartós használat után, kitérve a szenzor felbontására, az árra, az autofókuszra és a videós képes…
- Kis lépés a Sony-nak, de nagy lépés a vloggereknek? | Content Rumble podcast CR S04E25
A Content Rumble podcast e heti adása a Sony ZV-E10 II vlog kamerát veszi górcső alá, különös tekintettel az AI funkciókra és a kameragyártók új trendjeire. Az epizódban szó esik a kamera ár-érték arányáról, korábbi Sony modellekkel (példá…
- A CANON elveszi a munkánk? | Content Rumble podcast CR S04E24
A Content Rumble podcast ezen epizódjában a házigazdák a Canon EOS R1 bejelentését vitatják meg. A Canon új zászlóshajójának specifikációit és a digitális fotózás jövőjét elemzik. Szóba kerül, hogyan válhatnak automatizált rendszerek a fot…
- Nikon Z6 III kibeszélő | Content Rumble podcast CR S04E23
A Content Rumble podcast ezen epizódjában a Nikon Z6 III új fényképezőgép bejelentését vitatják meg. Összehasonlítják az előd Z6 II modellel, kiemelve a 6K60 videózási képességet, ami kiemelkedik a 4K60-at tudó Canon konkurencia fölé. A be…
- 2024-es nyári kamera hírek | Content Rumble podcast S04E22
A Content Rumble podcast epizódban a 2024-es nyári kamerás híreket tárgyalják. Szó esik a Panasonic Lumix G9 utódjáról, a G92-ről, és a vadonatúj Lumix S9 modellről. Említést nyer a Sigma 28-45mm f/1.8 zoom objektív is, kiemelve annak brut…
- 2024-es tartalomgyártós kütyük | Content Rumble podcast S04E21
A Content Rumble podcast e heti adásában mobiltelefonokról, akciókamerákról és vlogkamerákról esik szó. Szóba kerülnek a 2024-es év legfrissebb technológiai újdonságai, különös tekintettel a Samsung S24 Ultrára és annak AI funkcióira, vala…
- Nyaralásra TELEFON vagy FÉNYKÉPEZŐGÉP? | Content Rumble podcast S04E20
A Content Rumble podcast e heti adása a fényképezőgépek és a mobiltelefonok összehasonlításáról szól nyaralás során. A műsorvezetők megvitatják, hogy a modern okostelefonok már képesek-e helyettesíteni a profi fényképezőgépeket, különösen…
- 2024-es kamera vételi tanácsadó | Content Rumble podcast S04E19
A Content Rumble podcast 2024-es nyári kiadásában a srácok a kamerapiacot vették górcső alá, árkategóriánként haladva bemutatva a különböző fényképezőgépeket. Kiemelték a használt gépek vásárlásakor a piaci árak figyelésének fontosságát, k…
- Vendégünk Ihász Ingrind | Content Rumble podcast S04E18
Ihász Ingrid fotós és tartalomgyártó a Content Rumble podcast vendége volt, ahol a sikeres fotós karrier kulcsait elemezte. Kiemelte a videó, a digitális stratégia és az online jelenlét fontosságát, saját tapasztalatain keresztül bemutatva…
- Mi történt velünk idén? Mik a nyári tervek? | Content Rumble podcast S04E17
A Content Rumble podcast S04E17 epizódjában a házigazdák, Csapó Gábor, Szabó Viktor és Szanyi Roland saját magukról adnak helyzetjelentést, megvitatva az idei év eseményeit és a nyári terveket. Kitérnek az üzleti helyzetükre, különösen a f…
- ESKÜVŐI videósok 2024-ben? | Content Rumble podcast S04E16
Az esküvői videózás rejtelmeibe kalauzol el a Content Rumble podcast legújabb adása. A stílusoktól és árazástól kezdve a technikai felszerelésen át a megrendelőkkel való kommunikációig mindent körbejárnak. Kiemelik a tapasztalat fontosságá…
- Hogyan szervezz ESKÜVŐT 2024-ben? Esküvő szolgáltatói szemmel | Content Rumble podcast S04E15
Az esküvőszervezés 2024-ben szolgáltatói szemmel. Az epizódban szó esik az esküvői szolgáltatók minőségének javulásáról, a fotós és videós fontosságáról, valamint az árajánlatok értelmezéséről. A vendégek tanácsokat adnak a reális elváráso…
- Profitálhatunk az ügynökségek térnyeréséből? Vendég: Berta Gergő | Content Rumble podcast S04E14
A Content Rumble podcast e heti adásának vendége Berta Gergő, a Maximum Business ügyvezetője, aki a marketingügynökségek és a céges ügyfélkör jövőjét tárgyalja. Az epizód kitér a videós hirdetések hatékonyságára, összehasonlítva azokat a f…
- Van jövője a PODCASTOKNAK itthon? Vendég: Tóth-Czere Péter | Content Rumble podcast S04E13 | Content Rumble podcast S04E13
Tóth-Czere Péter, a hazai podcastpiac helyzetéről és a digitális ügynökségek működéséről beszél a Content Rumble podcast S04E13 epizódjában. Kiemeli a podcastgyártás és a marketing ügynökségi munka, valamint a promóció és kommunikáció szor…
- Ezek voltak 2023 legjobb FÉNYKÉPEZŐGÉPEI?! | Content Rumble podcast S04E12
A Content Rumble podcast e heti adásában a 2023-as év legjobb fényképezőgépeit veszik górcső alá a srácok. A vendégek a népszerű dpreview.com szakportál listái és a fotográfusok véleményei alapján elemeznek, különös tekintettel a Sony mode…
- Tech visszatekintés 2023-ra I. rész - Social/Lámpák/Miegymás | Content Rumble podcast S04E11
A Tech visszatekintés 2023-ra című epizód a közösségi média és a világítás technika legfontosabb újdonságait és híreit idézi fel. Megemlítik a Twittert (X), a Trendet, a TikTokot, a YouTube Shorts fizetési rendszerének változásait, a kék p…
- Újévi fogadalmak és 2023-as visszatekintés | Content Rumble podcast S04E10
Ebben az újévi epizódban a Content Rumble podcast házigazdái, Szabó Viktor és Csapó Gábor visszatekintenek a 2023-as évre, kiemelve a rengeteg munkát és a stresszes időszakokat, különösen a több stúdió egyidejű működtetése kapcsán. Beszámo…
- Megcsináltuk a 2023-as ígéreteink? | Content Rumble podcast S04E09
A Content Rumble podcast 2023-as év végi adásában a műsorvezetők, Csapó Gábor, Szabó Viktor és Szanyi Roland kvízzel idézik fel az elmúlt év ígéreteit és eseményeit. A beszélgetés során érintik a Spotify és Youtube statisztikákat, valamint…
- Sopronfalvi Ildiko III. rész - Kalandok egy divatfotós mappájából | Content Rumble podcast S04E08
Sopronfalvi Ildikó divatfotós vendége a Content Rumble podcast negyedik évadának nyolcadik epizódjának. Ez a harmadik rész az interjúsorozatból, ahol Ildikó díjnyertes képeiről, a fenntartható divatról és a környezetvédelemről mesél. A bes…
Témák
- fotózás (13)
- tartalomgyártás (12)
- videózás (9)
- fényképezőgépek (9)
- podcast (8)
- ai (7)
- technológia (5)
- mobilfotózás (3)
- sony a7 iv (3)
- közösségi média (3)
- workshop (2)
- esküvőfotózás (2)
Személyek
Szervezetek
- Sony (9)
- Content Rumble (6)
- Canon (5)
- Stúdió 69 Fotó stúdiók (5)
- Nikon (4)
- Stúdió 69 (2)
- RED (2)
- Sigma (2)
- Panasonic (2)
- Olympus (2)